Skaties un baudi: filca lampas!

Filca lampas, tā nu ir “baigā štelle”, tās ir tik dažādas – rūpnieciski pagatavotas, hand made, viengabalainas, mežģīņotas utt.

1.att. Šīs pilienveida lampas izgatavotas no pārstrādātā vilnas filca. Lampās izmantojamas energoefektīvās spuldzes. Ražotājs vērš uzmanību, ka ilgstoši degoša spuldze var aizdedzināt lampu!!! Lampas no www.love-eco.co.uk

2.att. Šo krokaino lampu uztaisījusi persona ar niku kawaii no

http://forum.threadbanger.com/showthread.php?t=22007

Žēl gan, ka nav parādīta lampa “darbībā”.

3.att. Moderna filca lampa, neuzbāzīgs dizains tradicionālajos filca toņos. Lampas abažūrs izgatavots no kopā sapresētiem 2 slāņiem filca. Dizainers Tom Dixon.

4.att. “Kates sculptural lamps”.

http://www.designspongeonline.com/2008/05/diy-project-kates-sculptural-pendant-lamps.html#ixzz1KjkU8IHr ir parādītas iespējas kā saviem spēkiem uz Ikea “melodi” pendant lamp lampas bāzes ar līmes pistoles palīdzību un filca materiālu izgatavot “savu īpašo lampu”.

5.att. OAK LEAF PENDANT AND FLOOR LAMP no DESIGNLUSH.  Lampā izmantotās filca ozola lapas jau ir sava veida klasika, tās jau ir izmantotas dizaina paklājos un apģērbā.

 

6.att. Karināmie, filca baltie abažūriņi no I Felt Like It.  Efektīvi 😉

7.att. Christopher LaBrooy sintētiskā filca lampa – dažādās krāsas, gan kā griestu lampa, gan grīdas lampa (uz niķeļa trijkāja).

Advertisements

About filcesana

Sadurts no aitas vilnas kārsuma! Filcīts ir iedvesma sev un citiem - kā neprofesionāļiem, tā amatieriem
Šis ieraksts tika publicēts Filcs pasaulē ar birkām , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.